Naše motto pro ezoterické pobyty zní : DĚLÁME TO SRDCEM

VÁŇŮV STATEK


Termín pobytu - 16.11. - 19.11. 2023  -  VYPRODÁNO

Možnost zakoupení dárkového poukazu na rok 2024


ŠUMAVA

Termín konání - 7.12.- 10.12. 2023 - VYPRODÁNO

Možnost zakoupení dárkového poukazu na rok 2024

EZOTERICKÝ WELLNESS POBYT se bude konat v krásném prostředí Šumavy, 20 km od města Klatovy a 17 km od města Domažlice.

Pobyt bude probíhat v jedinečném prostředí nově zrekonstruovaného, rozlehlého, rodinného domu. K dispozici bude pět dvoulůžkových pokojů, dvě koupelny a WC.  Pro relaxaci bude připravena infrasauna a  solárium, místnosti pro cvičení, meditaci a výuku práce s kyvadlem. Využít bude možno i místnosti s kulečníkem, šipkami a barem s hudbou. Parkování je možno v areálu domu, nebo přímo před ním.

Maximální počet lidí na pobyt je - 10 lidí

Dům má rozlehlou zahradu s posezením,  v případě přívětivého počasí i možnost venkovního grilování. Pobyt bude mít jedinečnou atmosféru rodinného prostředí, kousek za domem je možnost procházky po lese, třeba k nedaleké lesní studánce. V letním  a podzimním období je v okolí  bohatá možnost sběru hub a relaxace v krásném šumavském prostředí.

Pobyt bude zaměřen na základ výuky práce se siderickým kyvadlem, na jógu a meditaci. K výuce obdrží každý výukové materiály. Siderické kyvadlo, pokud nebudete mít vlastní, bude možno zakoupit přímo na místě.

V ceně pobytu je tak kromě stravy (snídaně), a pitného režimu po celý den a drobného občerstvení, zahrnuta výuka práce se siderickým kyvadlem, hodiny jógy a meditační cvičení. Hodiny jógy i meditace budou uzpůsobeny i pro ty, kteří doposud jógu necvičili.

V ceně je dále zahrnuta i diagnostika těla přístojem - Complex medical expert a to jednou za pobyt na osobu. Dále pro zájemce je připraven jednou za pobyt výklad karet, čištění čaker a´ náhled do minulých životů. Těšit se můžete i na přednášku na téma- Minulé životy. Masáže (oproti pobytu na Váňově statku) v pobytu zahrnuty nejsou.

Stravování -

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou bufetu. Před konáním akce je možno zakoupit i oběd a večeři. 17 km od místa pobytu  se nachází město Domažlice, nebo 20 km město Klatovy.

Cena obědu- 200 Kč

Cena večeře - 180 Kč


Objednávky -

Informace o pobytu a objednávky je možno získat na:

tel: 775 100 986 (Ivana)

728 456 048 (Jitka)

email: ezoterickywellness@seznam.cz

Pobyt je možno darovat i jako pěkný dárek a to formou DÁRKOVÉHO POUKAZU, který jsme pro zájemce také připravili.


Storno podmínky :

Pokud bude pobyt zrušen 14 dnů před konáním akce, propadá celá částka. Výjimkou je, pokud účastník za sebe sežene náhradu, nebo bude náhrada sehnána pořadateli akce. Pokud tento pobyt uhradí, budou původnímu účastníku vráceny peníze v plné částce.

Pokud je účast na akci účastníkem zrušena z důvodu nemoci, zaplacená částka se nevrací, bude nabídnut nový termín.

Platbu lte provést převodem na účet (č.ú. 1342355092/3030), jako v.s. uveďte své jméno a příjmení. Pro platbu ze zahraničí je třeba zadat číslo účtu v následujícím mezinárodním formátu: IBAN- CZ09 3030 0000 0013 4235 5092, BIC (SWIFT)- AIRACZPP.

Celý pobyt se o vás bude starat regresní terapeutka a kartářka Ivana,  jógou a meditací vás bude provázet Jitka,  o diagnostiku - Complex medical expert se bude starat majitelka domu Věrka  a o stravu se postará Italský kouzelník v kuchyni  a další z majitelů domu, Roberto. 

A taky se na vás bude těšit domácí mazel- pes Tomík