Jak sezení probíha

Každý výklad je vysoce citlivá, osobní záležitost a tak naprosto ctím mlčenlivost o všech informacích, které při sezení vyjdou najevo. Je také vhodné, aby jste před sezením, zvážili přítomnost např. vašeho rodinného příslušníka (manžela, manželky, staršího dítěte, kamarádky, apod.) s ohledem na to, co se chcete dozvědět. Odpovědi na vámi zvolené otázky, by mohly být pro váš doprovod třeba i nepříjemné. Pokud chcete znát odpovědi k jiné osobě, vemte s sebou fotografii dotyčné osoby.

Výklad je vždy nejlépe provádět v rámci osobní konzultace, po předchozím dohodnutém termínu. Preferuji osobní kontakt, protože ten nejlépe umožňuje vzájemnou zpětnou vazbu a napojení. Výklad po předchozí domluvě, je možno provést i na dálku prostřednictvím např. Skype, Messenger, apod. Dále také je možno provést výklad pomocí fotografie a data narození vás, nebo vámi zvolené osoby kterou zašlete do mého emailu. Umožňuji i výklad přes telefon.

Při konzultacích na dálku (Skype, Messenger, email, telefon) se platba vždy provádí předem na číslo účtu a délka sezení by neměla přesáhnout 1 hodinu. V případě výkladu přes telefon, pokud nemáte neomezený tarif, budu kontaktovat já vás.