HEALY

 Individuální frekvenční terapie pro harmonizaci bioenergetického pole

Healy je certifikované zařízení, které pomocí individuálně určených frekvencí stimuluje specifické oblasti vašeho těla. Přístroj je založen na patentech Nikola Tesly a je to zařízení, které přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikro proudů a vibrací. Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Díky používání vybraných frekvenčních programů tak dokáže obnovit napětí buněčné membrány na přirozenou úroveň.

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí (frekvence dle "zlatého řezu") a každá z nich má specifický účinek. Kvantový snímač Healy individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou nejlepší v čase prováděné hledání - analýzy.

Analýza ukazuje, které frekvence z aktuální databáze jsou pro nás nejrelevantnější právě teď a tady a pomáhá obnovit zdravé spojení mezi orgány a informačním polem. Toto je zásadní spojení pro zdravý život a je to spojení, které se narušuje nebo ztrácí, když trpíme traumatem, stresem, infekcí apod. Buňky se snaží vyrovnat co nejlépe, i když je narušena integrita celku a Healy tuto integritu harmonizuje.

Analyzovat a harmonizovat lze nejen člověka, ale také zvířátka, vyčistit od špatných energií i na dálku prostory, všichni a všechno má svou frekvenci.

Na základě analýzy přísteoj doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikro proudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky. Buňky srovnají napětí na buněčné membráně a otevřou brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Začnou se  čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. Ladění frekvencemi je možné jednak kontaktně za pomoci elektrod, ale také bezkontaktně přes kvantové pole pomocí speciální cívky dle objevu již zmíněného Nikoly Tesly.

Každá zdravá buňka má určitou výšku frekvence, pokud onemocní, síla frekvence klesá. Terapií pomocí Healy se harmonizuje bioenergetické pole, zlepšuje se regenerace, vitalita a pohoda našeho těla, mysli a duše.

Terapie zahrnuje celkovou analýzu, výběr a následné spuštění nejvýhodnějších frekvencí pro uvedení buněk do harmonie.

Některé vybrané programy Healy :

Zaměstnání a spánek - podporuje relaxaci, odolnost vůči stresu, dopomáhá ke kvalitnějšímu spánkovému režimu.

Duševní rovnováha - přispívá k celkové emocionální a duševní pohodě.

Bolest a psychika - pomáhá v případě chronických bolestí, např. zad, zubů, migrén, depresí.

Zlatý cyklus - pomáhá k celkové harmonizaci a rovnováze organismu

Fitness - pomoc k dosažení kvalitnějších výkonů při fitness a celkové vitalitě při sportovních výkonech.

Učení - napomáhá ke kvalitnějšímu soustředění, koncentraci, paměti, stresu při učení.

Bioenergetická rovnováha - napomáhá k vyrovnání bioenergetické rovnováhy všech orgánů,  při menopauze, potížích s potencí, problémech s očima, atd. Vyvažuje poruchy bioenergetického pole.

Krása a kůže - napomáhá k bioenergetické rovnováze v případě vlasů, kůže, akné, atd.

Meridiány - napomáhá k celkové harmonizaci energetických toků v těle.

Čakry - napomáhá k celkové harmonizaci energetických center v těle

Ceník 

Diagnostika a vstupní terapie (1 h) ..................... 700 Kč

Terapie (2h)      ........................................................ 1 400 Kč

Terapie (3h)      ........................................................ 2 000 Kč

V případě spojení diagnostiky a terapie pomocí Healy s výkladem karet nebo regresní terapií je sleva na Healy 200 Kč.